Perfumetka, czyli perfumy zawsze pod ręką

Możliwość użycia ulubionego zapachu w każdej sytuacji? Któż nie chciałby mieć ukochanych perfum zawsze pod ręką? Z oczywistych powodów nie nosimy jednak dużych flakoników w torebce czy w plecaku. Właśnie w takich sytuacjach z pomocą przychodzą nam oryginalne perfumetki damskie i męskie.

Perfumetki damskie i męskie – co odróżnia je od klasycznych perfum?

Przede wszystkim pierwszą różnicą, którą zauważymy od razu, jest wielkość. Takie rozwiązania wyróżniają się naprawdę niewielkimi rozmiarami, dzięki czemu możemy mieć je zawsze przy sobie. Zmieszczą się nawet w kieszeni.

Co jasne, perfumetki powinny być także odporne na uszkodzenia mechaniczne. Stłuczenie się perfum w torebce/plecaku to coś, czego wszyscy i wszystkie chcemy uniknąć. Producenci na szczęście pomyśleli i o tym. W efekcie w takich sklepach jak Sorvella znajdziemy perfumetki w dopracowanych, mocnym opakowaniach. Nie tylko prezentują się pięknie, ale też i trudno je zniszczyć. Co natomiast z zapachem takich perfum?

Perfumetki

Perfumy damskie i męskie w postaci perfumetek

Perfumetka w żaden sposób nie ustępuje zapachem klasycznym perfumom. Jeśli wybierzemy warianty wysokiej jakości, możemy spodziewać się:

  • pięknego, rozwijającego się zapachu

Pamiętajmy, że na każdej skórze perfumy pachną nieco inaczej. Na szczęście większość miejsc oferuje testery, dzięki czemu możemy sprawdzić, jak zapach rozwija się w ciągu dnia.

  • trwałości

Perfumetki pozwalają na ponowną aplikację perfum w dowolnym czasie i miejscu, ale większości z nas zależy na tym, żeby zapach utrzymywał się jak najdłużej.

Kiedy jeszcze perfumetka będzie dobrym wyborem?

Wiele osób ma swoje ulubione zapachy, z których korzysta przez wiele lat. Czasem mamy ochotę na coś innego. Perfumetka to niezobowiązujący zakup. Takie małe opakowanie pozwala nam na swobodniejsze eksperymenty, bo jest tańsze niż perfumy w regularnych rozmiarach. Ta opcja przypadnie więc do gustu osobom, które lubią czasem postawić na nowości.

 

Źródło: https://sorvellaperfume.pl/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *