Strój dziki zachód, czyli patent na imprezę w stylu western!

Impreza w stylu country jest kierowana dla dzieci i dorosłych, którzy lubią dziką zabawę. Dynamiczne rytmy muzyki rodem z dzikiego zachodu porwą do zabawy każdego. Podczas tańca można gwizdać, skakać klaskać i wymachiwać nogami.

Jaki strój na zabawę w stylu western?

By zabawa była udana, trzeba mieć do tego wygodne ubranie w stylu country. Strój Dziki Zachód kojarzy się głównie z kowbojami i kowbojkami, ale przecież także można przebrać się za więźnia, który obrabował bank, a teraz ucieka w rytm muzyki.

strój dziki zachód

Gdzie kupić strój Dziki Zachód?

Sklepy imprezowe mają w swoim asortymencie modne stroje kowbojów oraz akcesoria takie jak kapelusze, bandany i pistolety. Wybór jest ogromny i każdy znajdzie coś dla siebie. Stroje dziki zachód pozwolą poczuć się jak w prawdziwym Westernie! Gości można zaprosić do salonu na ogniste trunki nie ściągając nawet kapelusza. O czym trzeba pamiętać przebierając się za kowboja?

  • kapelusz,
  • bandana,
  • strój spodnie i kamizelka Dziki Zachód,
  • pistolet plastikowy,
  • kabura,
  • gwiazda szeryfa.

Jakie zabawy w stylu country dla gości?

Aby impreza była doskonała należy koniecznie pomyśleć o strojach oraz o atrakcjach dla uczestników. A może by tak złapać byka na lasso? Wystarczy przygotować sznur z pętlą na końcu i zrobić zawody w łapaniu krzesła – byka. Gdy jest dużo miejsca można zorganizować przeciąganie liny przez dwie drużyny lub dwóch ochotników. Jest to zabawa, którą uwielbiają dorośli i dzieci.

Stroje karnawałowe rozbudzają wyobraźnie dzieci jak i dorosłych, można poczuć w sobie prawdziwą pasję i zanurzyć się w zabawie! Impreza w stylu country gościć może i każdego kto potrafi poczuć zew krwi i nie boi się Indian.

Jakie stroje karnawałowe dla dziewczyn?

Kobiety też znajdą strój dla siebie, prawdziwa Saloon Lady, właścicielka okolicznego baru ma piękną sukienkę z falbanami, a do tego można dobrać super perukę z tamtych czasów. Małe dziewczynki będą pięknie wyglądały jako tancerki w ognisto czerwonych strojach, a nietuzinkowe dodatki dadzą szyku na tej oryginalnej imprezie.

Jakie dodatki do stroju wybrać?

Strój Dziki Zachód będzie wyglądał niesamowicie, gdy uzupełni się go o kaburę przypinaną do paska oraz plastikowy rewolwer. Odważni mogą nawet założyć gwiazdę szeryfa!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *