konto internetowe

konto internetowe

Strona Skarbonet.pl powstała aby ułatwić wybranie i założenie konta internetowego. Przezentuje parametry wybranych kont najpopularniejszych banków.

mBank

Otwórz rachunek eKONTO, a do wyboru będziesz miał:

- rabat 20% na AC i 10% na OC

- zwrot 10% wartości transakcji

dokonywanych przez Internet

- zwrot do 240 PLN za doładowania

telefonu

więcej

getinbank

Przezent do wyboru:

- nawigacja samochodowa MIO

Spirit 380 Poland

- drukarka Canon PIXMA MP280

- aparat fotograficzny Fujifilm

AX500

- odtwarzacz MP3 Apple iPod

Shuffle 2GB

przy założeniu konta Swobodne

więcej

 


150 zł za otwarcie ekonta<30 w     BZ WBK

Szczegóły tutaj


Polecamy oraz .
Szukasz konta internetowego? Uważaj na...
Przeczytaj dokładnie regulamin konta internetowego

 

Szukasz dla siebie konta bankowego z dostępem przez Internet? Zwróć uwagę na dwie rzeczy:

Pierwsza to bank opisując swoją ofertę rachunku bankowego podkreśla tylko to co jest bezpłatne. Najczęściej można spotkać wtedy teksty typu: 0 zł prowadzenie konta, konto za zero, które sugerują, że nie będziemy ponosić żadnych opłat. Okazuje się, że nie jest to całkiem prawda. Rachunek i karta debetowa za pomocą, której będziemy wypłacać pieniądze z bankomatu traktowane jest przez nas jako jeden produkt; bank natomiast jako dwa oddzielnie i niestety, wykorzystuje to w ten sposób, że informację o darmowym prowadzeniu rachunku umieszcza w widocznym miejscu, a informacja o opłacie za kartę jest napisana np. dużo mniejszą czcionką.

Opłata nie jest pobierana także gdy wykonamy określone warunki np. wydamy kartą debetową 200 zł miesięcznie. Bank napisze, że używanie karty debetowej jest bezpłatne, obok umieści gwiazdkę, a poniżej oferty, mniejszymi literami opisane jest, co należy zrobić aby tak się stało.

Druga to promocje. Aby z nich skorzystać również trzeba spełnić szereg wymagań, które nie zawsze podawane są w czytelny sposób; często tych informacji nie ma na stronie banku tylko umieszczone są w regulaminie. np. trzeba zadeklarować miesięczne wpływy w określonej wysokości, promocja jest ograniczona czasowo. Konto bankowe reklamowane tym sposobem może być obciążone większymi miesięcznymi kosztami. Nie można też szybko zamknąć takiego rachunku, ponieważ gdy zlikwidujemy go przed terminem (lub nie spełnimy określonych wymagań) należy zwrócić nagrodę rzeczową lub pieniądze.

 
Pierwsza 3 najlepszych kont internetowych

 

Lp.

Konto

Karta używanie

Bankomaty w Polsce

Szczegóły

1.

Alior Sync – konto internetowe

0 zł

0 zł wszystkie bankomaty krajowe

więcej

2.

Deutsche Bank - dbNET

5 zł/0 zł wystarczy jedna transakcja kartą aby opłata nie była pobierana

0 zł wszystkie bankomaty

więcej

3.

mBank - eKONTO

2 zł/0 zł jeśli dokona dowolną liczbę transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 100 zł

0 celebrities sex videos
hentai movies
Gay Porn
celebrity sex tapes
celebrity sextapes
celebrity nudes
naked celebrities
milf pussy
toon porn
zł z bankomatów sieci Euronet, Cash4You, eCard, BZ WBK;

w pozostałych 5 zł

więcej

 
Jak założyć konto przez internet

 

Jak założyć konto internetowe

W większości banków proces zakładania konta przez internet przebiega mniej więcej zgodnie z poniższym opisem.

Pierwszy etap to wybór sposobu podpisana dokumentów. Najczęściej można spotkać dwa: bezpłatna wizyta kuriera lub podpisanie dokumentów w oddziale (wybrany oddział zaznaczasz we formularzu). Kilka banków umożliwia aktywację rachunku elektronicznie, możesz go wybrać gdy posiadasz już konto internetowe w dowolnym banku. 

Wpisujemy dane takie jak miejsce zamieszkania lub zameldowania, imię i nazwisko, nazwisko rodowe matki, imiona rodziców, PESEL. W niektórych formularzach umieszczone jest pytanie czy jesteś rezydentem. Rezydent to osoba, która mieszka w Polsce. Przygotuj też dowód osobisty lub paszport ponieważ należy wpisać numer dokumentu, jego ważność lub kiedy został wydany.

Wybieramy które konto chcemy otworzyć oraz jaką kartę chcemy otrzymać, jeśli we formularzu jest taka opcja. Zaznaczamy także czy chcemy skorzystać z dodatkowych produktów finansowych banku takich jak konto oszczędnościowe, ubezpieczenia.

Zaznaczasz akceptacje regulaminów, ale nie na wszystkie trzeba się zgadzać. Na część z nich konieczna jest nasza akceptacja ponieważ musimy wyrazić zgodę na kontakt telefoniczny i możliwość wysyłania na nasz adres e-mail wiadomości dotyczących otwierania konta; inne oświadczenia dotyczą możliwości wysyłania informacji związanych z innymi produktami finansowymi banku lub instytucji współpracującej z bankiem czyli czy chcemy otrzymywać reklamy na e-maila lub telefonicznie.

Po wysłaniu wniosku, kontaktuje się z nami telefonicznie pracownik banku w celu potwierdzenia danych, które podaliśmy we formularzu. Informuje nas także o dalszym procesie zakładania konta. Następnie dzwoni do nas kurier aby umówić się na dokładny termin jego wizyty. Przyjeżdża, podpisujemy w kilku miejscach dokumenty, w razie kłopotów kurier pomoże nam w ich wypełnieniu. Następnie ma kilka dni na dostarczenie podpisanych przez nas dokumentów bankowi. W zależności od banku kurier oprócz dokumentów powinien mieć dla nas inne rzeczy jak np. token.

Po otrzymaniu dokumentów bank, wysyła nam e-mailem i SMS-em dalsze instrukcje. Może być to tymczasowe hasło logowania, które później sami zmienimy oraz login. Karta debetowa zostanie nam wysłana po otwarciu rachunku.

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack