konto internetowe

konto internetowe

Strona Skarbonet.pl powstała aby ułatwić wybranie i założenie konta internetowego. Przezentuje parametry wybranych kont najpopularniejszych banków.

mBank

Otwórz rachunek eKONTO, a do wyboru będziesz miał:

- rabat 20% na AC i 10% na OC

- zwrot 10% wartości transakcji

dokonywanych przez Internet

- zwrot do 240 PLN za doładowania

telefonu

więcej

getinbank

Przezent do wyboru:

- nawigacja samochodowa MIO

Spirit 380 Poland

- drukarka Canon PIXMA MP280

- aparat fotograficzny Fujifilm

AX500

- odtwarzacz MP3 Apple iPod

Shuffle 2GB

przy założeniu konta Swobodne

więcej

 


150 zł za otwarcie ekonta<30 w     BZ WBK

Szczegóły tutaj


Polecamy oraz .
Uwaga, promocja!

 

100 zł za otwarcie konta internetowego

Zakładasz konto internetowe dla promocji? Przeczytaj dokładnie jej regulamin aby nie okazało się że na niej stracisz, a nie zyskasz.

Po pierwsze aby otrzymać obiecaną nagrodę należy spełnić określone wymagania. np. zadeklarować miesięczne wpływy w określonej wysokości. Getinbank za otwarcie konta Swobodne oferuje nagrodę rzeczową. Można sobie wybrać aparat, odtwarzacz MP3 lub drukarkę, ale miesięcznie przez rok na konto musi wpływać kwota w wysokości min. 1 000 zł. Jeśli przez któryś miesiąc nie wpłynie wymagana kwota lub zlikwidujemy konto wcześniej niż przed upływem 12 miesięcy będziemy musieli zwrócić równowartość nagrody; ewentualne samą nagrodę o ile nie została odpakowana i używana.

Po nude celebrities
Gay Porn
animated porn
free celeb sextapes
lesbian hentai
milf ass
celebrity sex tapes
naked celebrities
celebrity sextapes
drugie oferowany produkt nie jest bardzo atrakcyjny np. obciążony jest większymi kosztami. Pod koniec 2012 roku Credit Agricole zorganizował promocję Oszczędzam na rachunkach. Można było otrzymać zwrot 10% wydanych pieniędzy na rachunki pod warunkiem założenia u nich konta internetowego. Do konta była dołączona karta debetowa z której nie można było zrezygnować i kosztowała miesięcznie 6 zł. Opłaty tej nie można było w żaden sposób obniżyć.

Z promocji możesz skorzystać przez ograniczony czas.

Po trzecie promocje są ograniczone czasowo lub istnieje limit nagrody pieniężnej. Udogodnienia takie jak wysokie oprocentowanie lub zwrot wydanych pieniędzy mogą trwać np. 6 miesięcy. Ten motyw najczęściej pojawia się w reklamach kont oszczędnościowych. Bank BZ WBK oferował swego czasu oprocentowanie rachunku oszczędnościowego w wysokości 5,5%, ale tylko do końca roku czyli przez kilka miesięcy. Obecnie konto jest oprocentowane na poziomie ok. 3,5. Natomiast bank PKO oferował zwrot 10% wydanych pieniędzy przez Internet. Czas promocji trwał co prawda rok, ale maksymalna wysokość zwrotu wynosiła 10 zł miesięcznie nawet gdy wydaliśmy więcej niż 100 zł.

Karta debetowa

Po czwarte promocje wydające się na pierwszy rzut oka, bardzo atrakcyjne, w praktyce może okazać się natomiast, że niewiele na nich zyskamy. Bank Millenium obecnie kusi promocją konta internetowego: zwrot 1% wydanych pieniędzy kartą debetową Maestro. I tutaj występuje ograniczenie czasowe, ale trzeba przyznać, że oferta trwa długo – rok. Jest też określona maksymalna kwota jaką możemy z powrotem otrzymać– 760 zł na rok, wychodzi około 63 zł miesięcznie. Ale żeby ją otrzymać należy wydać 6 300 zł miesięcznie. Jeśli średnio wydajemy kartą około 300 zł miesięcznie, to można się zastanowić czy warto otwierać rachunek dla tej promocji, bo otrzymamy wtedy tylko 3 zł.

Promocje nie dla wszystkich.

Przykrą rzeczą jest fakt, że promocje organizowane są tylko dla nowych osób w celu ich pozyskania. Obecni użytkownicy nie są już tak rozpieszczani. Bank doskonale wie, że raz złapany klient, który skorzysta z jego produktów finansowych zostanie na dłużej nawet jak skończy się promocja. Zamknięcie konta internetowego wiąże się z załatwianiem mnóstwa formalności: wizytą w oddziale, poinformowaniem innych urzędów o zmianie rachunku i klient będzie korzystał dalej z rachunku, nawet gdy warunki nie są już tak korzystne.

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack