konto internetowe

konto internetowe

Strona Skarbonet.pl powstała aby ułatwić wybranie i założenie konta internetowego. Przezentuje parametry wybranych kont najpopularniejszych banków.

mBank

Otwórz rachunek eKONTO, a do wyboru będziesz miał:

- rabat 20% na AC i 10% na OC

- zwrot 10% wartości transakcji

dokonywanych przez Internet

- zwrot do 240 PLN za doładowania

telefonu

więcej

getinbank

Przezent do wyboru:

- nawigacja samochodowa MIO

Spirit 380 Poland

- drukarka Canon PIXMA MP280

- aparat fotograficzny Fujifilm

AX500

- odtwarzacz MP3 Apple iPod

Shuffle 2GB

przy założeniu konta Swobodne

więcej

 


150 zł za otwarcie ekonta<30 w     BZ WBK

Szczegóły tutaj


Polecamy oraz .
Jak wybrać konto internetowe

 

Wybór kont internetowych

Nie wybieraj pierwszej lepszej oferty, np. która jest aktualnie reklamowana w telewizji, ponieważ może się okazać, że te konta które nie są promowane mogą mieć dużo lepsze warunki. Warto poświęcić parę minut na przejrzeniu przynajmniej kilku z nich aby korzystanie z rachunku było wygodne, a po miesiącu użytkowania nie być zaskoczonym dodatkowymi opłatami. Banki podkreślają w reklamach to co jest bezpłatne, ale informacja, że jest tak, ale dopiero po spełnieniu określonych warunków (np. po zadeklarowaniu miesięcznych wpływów na konto w wysokości 1 000 zł) napisana jest już mniejszą czcionką.

Konto może kosztować 10 zł miesięcznie, a nawet więcej.

Otwarcie konta jest bezpłatne, płaci się najczęściej za używanie konta oraz za wydanie i używanie karty debetowej. W jednym przypadku może być to dwa złote za kartę, w drugim 9 zł. A jeśli dochodzi do tego opłata za użytkowanie konta, może wyjść nawet kwota powyżej 10 zł miesięcznie.

Czasami banki kuszą promocjami. Sprawdź wtedy czy oferta jest stała czy trwa tylko przez określony czas. Większość korzyści jest niestety ograniczona czasowo, bankowi zależy na skuszeniu klientów, ponieważ wie, że pomimo powrotu do mniej korzystnej oferty przed promocją, klient pozostanie dalej.

Sprawdź porn cartoon
celebrities sex videos
Boobs
naked celebrities
milf ass
celebrity sex tapes
hentai porn
nude celebrities
celebrity sextapes
z jakich bankomatów bezpłatnie można wypłacać pieniądze, kilka banków oferuje darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów, czasami może się ograniczyć do kilku bezpłatnych wypłat, a za kolejne trzeba już płacić. Najczęściej jest tak, że bezpłatnie wypłacisz z własnej sieci, a z pozostałej będziesz musiał zapłacić kilka złotych prowizji. W przypadku niektórych można wykupić usługę bezpłatnych banków.

A jeśli nie jesteś zadowolony z wybranej oferty, zawsze możesz z niej zrezygnować tylko i tutaj może czaić się w niektórych przypadkach przykra niespodzianka w postaci kary pieniężnej za wcześniejsze zamknięcie rachunku.

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack