konto internetowe

konto internetowe

Strona Skarbonet.pl powstała aby ułatwić wybranie i założenie konta internetowego. Przezentuje parametry wybranych kont najpopularniejszych banków.

mBank

Otwórz rachunek eKONTO, a do wyboru będziesz miał:

- rabat 20% na AC i 10% na OC

- zwrot 10% wartości transakcji

dokonywanych przez Internet

- zwrot do 240 PLN za doładowania

telefonu

więcej

getinbank

Przezent do wyboru:

- nawigacja samochodowa MIO

Spirit 380 Poland

- drukarka Canon PIXMA MP280

- aparat fotograficzny Fujifilm

AX500

- odtwarzacz MP3 Apple iPod

Shuffle 2GB

przy założeniu konta Swobodne

więcej

 


150 zł za otwarcie ekonta<30 w     BZ WBK

Szczegóły tutaj


Polecamy oraz .
Likwidacja lub zmiana konta bankowego

 

Likwidacja konta bankowego

Masz konto, które Ci już nie odpowiada; pojawiła się nowa, atrakcyjniejsza oferta konkurencji albo nowy rachunek w tym samym banku z lepszymi warunkami? Może założyłeś konto internetowe dla jakiejś promocji, która właśnie się skończyła lub dla nagrody? Uważaj, jeśli chcesz je zlikwidować może na Ciebie czekać niemiła niespodzianka w postaci dodatkowych kosztów.

Z mature milf
celebrity sextapes
celebrity nudes
porn cartoon
gay hentai
celebrity nudes
naked celebrities
Hardcore Porn
celeb sex video
jednej strony procedury likwidacji od 2010 roku zostały uproszczone. Możesz to zlecić bankowi w którym otwierasz nowe konto. Twój nowy bank ustanowi te same zlecenia i polecenia zapłaty, powiadomi Twojego pracodawcę o zmianie numeru rachunku, przetransferuje środki.

Gdy likwidujesz konto możesz ponieść karę.

Niestety, niektóre banki wprowadziły opłaty aby bronić się przed odpływem klientów gdy konkurencja zaproponuje korzystniejszą ofertę. Na szczęście pobierana jest tylko w określonym czasie np. gdy likwidujemy konto w ciągu 3, 6 miesięcy lub roku od jego otwarcia. Opłaty są także gdy chcemy zmienić konto w tym samym banku na inne.

Opłaty wahają się w granicach od 20 do 150. Są nawet takie sytuacje gdy kwota przekracza 150 zł gdy likwidujemy konto do którego przy aktywacji np. otrzymaliśmy nagrodę rzeczową.

Banki stosują jeszcze jeden trik, żeby trudniej było Ci się z nimi rozstać. Nie zamkniemy rachunku z dnia na dzień ponieważ podobnie ja w przypadku zwalniania się z pracy i tutaj obowiązuje okres wypowiedzenia który może trwać miesiąc i więcej. Za ten czas bank standardowo pobiera opłaty.

Przy zmianie konta pamiętaj o tym aby powiadomić wszystkie instytucje które przelewają pieniądze na twoje konto: pracodawca, urząd skarbowy, portale aukcyjne.

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack