konto internetowe

konto internetowe

Strona Skarbonet.pl powstała aby ułatwić wybranie i założenie konta internetowego. Przezentuje parametry wybranych kont najpopularniejszych banków.

mBank

Otwórz rachunek eKONTO, a do wyboru będziesz miał:

- rabat 20% na AC i 10% na OC

- zwrot 10% wartości transakcji

dokonywanych przez Internet

- zwrot do 240 PLN za doładowania

telefonu

więcej

getinbank

Przezent do wyboru:

- nawigacja samochodowa MIO

Spirit 380 Poland

- drukarka Canon PIXMA MP280

- aparat fotograficzny Fujifilm

AX500

- odtwarzacz MP3 Apple iPod

Shuffle 2GB

przy założeniu konta Swobodne

więcej

 


150 zł za otwarcie ekonta<30 w     BZ WBK

Szczegóły tutaj

Naklejki legitymacja studencka ELS Rzeszów super pharm wrocław
Polecamy oraz .
Róznica między kartą debetową a kredytową

 

Karta do bankomatu

Karta debetowa standardowo dołączana jest do kont osobistych. Za jej pomocą wypłacasz pieniądze z bankomatu, płacisz za zakupy w sklepie i w niektórych przypadkach także za zakupy internetowe. Nie ma wymogu otrzymywania comiesięcznych wpływów aby ją otrzymać, ponieważ w tym wypadku korzysta się tylko ze środków dostępnych na koncie. Ale jeśli chcesz dysponować kwotą większą niż tą którą masz na rachunku korzystając z karty debetowej możesz postarać się o kredyt odnawialny. W większości banków używanie karty kosztuje od 1,99 do 9 zł miesięcznie. Opłaty można zredukować gdy spełni się określone warunki: np. dokonanie transakcji bezgotówkowych na sumę 100 zł. Można też z niej zrezygnować, a pieniądze wypłacać bezpośrednio w oddziale banku.

Karta kredytowa umożliwia wykorzystanie kwoty większej niż tą którą posiadasz na koncie. Wysokość limitu kredytu, bank określa na postawie dochodów oraz zdolności kredytowej. Po jego wykorzystaniu obowiązuje okres bezodsetkowy 52 – 61 dni. Po tym czasie, gdy zadłużenie nie zostanie spłacone bank nalicza dość wysokie odsetki. Oprocentowanie średnio wynosi 20 – 25%. Część banków oferuje możliwość spłaty zadłużenia w ratach przy mniejszym oprocentowaniu. Korzystając z niektórych kart można uzyskać zniżki przy zakupach w sklepach lub w Internecie.

Obiema kartami można płacić za zakupy i wypłacać pieniądze z bankomatu. Ale gdy w przypadku karty debetowej cześć bankomatów jest bezpłatna to każda wypłata z jakiegokolwiek bankomatu przy użyciu karty kredytowej wiąże się z prowizją oraz naliczaniem odsetek od wykorzystanego kredytu zaraz po wypłaceniu, więc lepiej korzystać z niej tylko podczas płacenia zakupów.

Zamawiając hentai movies
celebrity porn tube
celebrity nudes
Anal Porn
toon porn
naked celebrities
naked celebrities
naked milfs
celebrity sextapes
kartę kredytową nie musisz zakładać konta osobistego w tym banku. Załóżmy, że masz rachunek w banku X, ale bardziej pasuje Ci oferta karty kredytowej w innym, więc zamawiasz tylko kartę. Numer rachunku, który dostaniesz służy do spłacania zadłużenia. W większości banków wydanie karty jest płatne i koszt ten wacha się w granicach 5 – 200 zł. Bezpłatne dostaniesz w: Millenium, GetinBank i Polbank. W Aliorze za kartę trzeba zapłacić 5 zł.

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack