konto internetowe

konto internetowe

Strona Skarbonet.pl powstała aby ułatwić wybranie i założenie konta internetowego. Przezentuje parametry wybranych kont najpopularniejszych banków.

mBank

Otwórz rachunek eKONTO, a do wyboru będziesz miał:

- rabat 20% na AC i 10% na OC

- zwrot 10% wartości transakcji

dokonywanych przez Internet

- zwrot do 240 PLN za doładowania

telefonu

więcej

getinbank

Przezent do wyboru:

- nawigacja samochodowa MIO

Spirit celebrity sex tapes
black milf
Bbw Porn
celebrity porn video
cartoon porn
celebrity sextapes
celebrity sex tapes
naked celebrities
anime hentai
380 Poland

- drukarka Canon PIXMA MP280

- aparat fotograficzny Fujifilm

AX500

- odtwarzacz MP3 Apple iPod

Shuffle 2GB

przy założeniu konta Swobodne

więcej

 


150 zł za otwarcie ekonta<30 w     BZ WBK

Szczegóły tutaj

mdk eclipse Fiedler Maciej
Polecamy https://tekniska.pl/produkty/switche-przemyslowe/przemyslowy-switch-l2-en50155-viper-120a-20-portow-m12-ip67/ oraz https://watchbook.pl/produkty/smartwatche/google-pay/ .
Jak płacić kartą przez internet

 

Płatność kartą

Kartą debetową jaką otrzymałeś do konta internetowego możesz płacić nie tylko w sklepie, ale także podczas zakupów przez internet. Jest to całkiem wygodny sposób płacenia - nie musisz logować się na swoje konto w banku, a zachowując kilka zasad możesz być pewny że i bezpieczny.

W internecie można płacić wszystkimi wypukłymi kartami oraz niektórymi płaskimi. W tym drugim wypadku o tym, którymi można płacić, decyduje bank; warto więc przed założeniem konta dowiedzieć się czy kartą dołączoną do rachunku będzie można opłacać internetowe zakupy.

Jak zapłacić kartą przez internet.

Gdy wybrałeś towar, na formularzu płatności zaznacz opcję płatność kartą, następnie podaj jej dane: 16 cyfrowy numer, ważność, kod cvv2/cvc2 – są to trzy ostanie cyfry, które znajdują się na odwrocie karty przy pasku z podpisem posiadacza karty. Podajemy dane takie jak imię i nazwisko, adres zamieszkania.

Aby mieć pewność że strona na której będziemy wpisywać dane jest bezpieczna, pasek adresu powinien zaczynać się od https:// (literka s na końcu) zamiast http://. Powinien być także symbol zamkniętej kłódki - oznacza ona, że strona ma bezpieczne połączenie.

Jak zwiększyć bezpieczeństwo.

W celu zwiększenia bezpieczeństwa rób zakupy w większych, znanych sklepach; upewnij się że jesteś na bezpiecznej stronie, podczas transakcji nie korzystaj ze szkolnych komputerów, kafejek internetowych. Nie podawaj numerów karty gdy ktoś Cię o to poprosi przez telefon lub e-mailem bo np. transakcja nie została dokonana przez błędnie wprowadzone dane.

Niektóre banki posiadają usługę 3D-secure, która dodatkowo zabezpiecza transakcję poprzez wpisanie kodu wygenerowanego przez token lub przesłanego SMS em. Na dzień dzisiejszy usługę posiadają BZ WBK (wszystkie karty), Citi Handlowy (dla kart kredytowych), ING (dla kart debetowych) oraz bank Millenium.

Wszystkie dane jakie podajemy w takich transakcjach przekazywane są bezpośrednio na serwer obsługujący transakcje bezgotówkowe. Sklep w którym dokonujmy zakupów nie ma do nich dostępu.

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack